fotogalerie - školní rok 2006/2007 - Tvořínek

Tvořínek

Jedním z kroužků při ZŠ a MŠ v Korytné je kroužek „Tvořínek“, který navštěvuje 13 šikovných dětí. Cílem je seznámit děti s různými způsoby aranžování a výtvarnými technikami. Začínali jsme aranžováním živých květin na hody, pokračovali ubrouskovou technikou na podložky a květináče, do kterých jsme pak vypichovali sušinu. Na podzim jsme využili i dekorativní dýně, ze které jsme vyrobili indiánské chrastilo. V součastné době jsme se začali s dětmi připravovat na Vánoce a zhotovili jsme krásné svícny na ozdobení slavnostního štědrovečerního stolu. V plánu máme malování na hedvábí, batikování a savování. Pak bude následovat příprava na jaro a na Velikonoce.
Děti zde vytvoří spoustu zajímavých věcí, kdy každý do vlastního výrobku dává kousek svého já, a tím pak dozajista dělá radost rodičům, prarodičům i nám.
Tak jim jen přejeme, ať mají pořád skvělé nápady!
                                                                                              Sylva a Helena