Mikulášský turnaj ve florbalu

V úterý 6. prosince se v Uherském Hradišti konal Mikulášský florbalový turnaj. Naši malí florbalisté ve složení Tom Doležálek, Eliška Popelková, Rosťa Kurtin, Štěpán Hadrava, Adam Flasar, Šimon Vávra a Vojta Píška odjížděli dobře naladěni. Měli možnost porovnat své výkony s 13 ostatními týmy. Ve společnosti žáků ze sportovních škol nebo plně organizovaných škol si nevedli úplně špatně, nicméně očekávali jsme lepší výsledek. Naším záměrem bylo hlavně to, aby si děti zkusily hru i v jiném prostředí a aby pro ně hra byla hlavně zábavou. To se nám myslím podařilo. Na všechny kluky i na Elišku jsme pyšní, protože každý zápas poctivě bojovali, nevzdali se a užili si sportovní atmosféru až do konce.