fotogalerie - školní rok 2017/2018

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU

Také v Korytné patřilo čtvrté zářijové ráno dětem. Všichni jsme se společně sešli v kulturním domě, kde jsme slavnostně přivítali všechny školáky naší školy. Zvláštní přivítání si samozřejmě zasloužili naši nejmenší školáčci – prváčci. Do prvního ročníku naší školy nastoupilo letos 13 dětí, z toho čtyři děti z Nivnice. Všechny školáky přivítal také pan starosta. Ten měl pro naše prváky připravené dárky v podobě pestrobarevných kufříků, které školáčci využijí zejména pro školní potřeby. Poté se děti v doprovodu rodičů a paní učitelky přesunuly do školy, kde poprvé usedly do školních lavic. Domů si odnesly nejen pracovní sešity, ale i různé školní pomůcky a boxík plný dobrot. Tak všem přejeme úspěšný školní rok 2017/2018.