Výlet MŠ na Kopanice

Všechno jsme naplánovali, jen na počasí jsme zapomněli. Právě ono si s námi trochu pohrávalo, ale nakonec i sluníčko svítilo. Cestu nám označila maminka od Julinky velmi pečlivě pomocí fáborků, takže jsme vůbec nebloudili. Po krátkém odpočinku následovalo občerstvení a pohybové aktivity v přírodě. Po obědě malé děti odpočívaly a ti starší plnili „Bobříky“. Nechyběly sladkosti, ledňáčky, melouny ale i šampáňo. Cesta domů byla také zajímavá. Někteří se dopravili autem, jiní čtyřkolkou, pěšky a ti skalní minibusem. Díky panu Vlasovovi jsme měli krásný a bezpečný dojezd do MŠ. Velké poděkování patří mamince i babičce od Julinky Jančové, paní Vaškových, panu Ryškovi, tetě Hance i pracovníkům OÚ za dovoz obědů. Zkrátka výlet do přírody naše Ekoškolka zvládla na jedničku.