Grilování makrel s ochutnávkou domácího chleba

Základní škola a Mateřská škola Korytná uspořádala ve spolupráci se SRPŠ již 4. ročník Grilování makrel s ochutnávkou domácího chleba. Tato akce si postupně získává stále více svých příznivců. Rodiče společně se zaměstnanci školy a školky připravují voňavé odpoledne pro všechny milovníky grilování. Grilují se nejen makrely ale i kuřecí steaky. To vše doplňují domácí chleby od maminek., babiček nebo tatínků našich školáků. Do ochutnávky chleba se každoročně zapojuje na dvě desítky pekařek či pekařů. Ani v letošním roce tomu nebylo jinak. Počasí nám přálo. Prodalo se všechno, co jsme ugrilovali, a po domácím chlebu zůstalo na stolech jen pár drobků. Podle toho lze usoudit, že akce se opravdu vydařila.
Velké poděkování patří všem rodičům, kteří pomohli s organizací celé akce, ale také všem těm, kdo k této příležitosti upekli domácí chleba. Co kus to jiná chuť i vůně. V neposlední řadě patří velké poděkování sponzorům naší akce: LINEA Nivnice – džusy, pan Janča – výroba grilu, KOVÁŘ plus s. r. o. – makrely.